www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Смъртоносна тема


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Смъртоносна тема
Елтимир
Публикувано на: 29.7.2013, 12:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Смъртоносна е, защото има вероятност да умрете от смях. Вижте първо оригинала:
http://www.blitz.bg/index.php?news=213725#commentsform
"Английски дипломат: Климатът е виновен, че англичаните не могат да носят на пиене
Евтиният алкохол от супермаркетите е причина за инцидентите с туристи, смятат хотелиери от Слънчев бряг
На среща с представители на хотелиерския бизнес в Слънчев бряг, консулът на Великобритания Джон О'Шонеси заяви, че климатът е виновен за малката алкохолна издръжливост на сънародниците му, които почиват на нашето Черноморие. А това често става причина да се случат нелепи инциденти. Според данните, за една година 24 англичани са намерили смъртта си в България, но в това число са и туристи починали по естествен път. Затова е в ход кампанията "Ваканционен махмурлук", която е стартирало британското посолство.

Eвтиният алкохол, който се продава в супермаркетите в Слънчев бряг е една от основните причини за нещастните инциденти с млади туристи в курорта. Това се случва в хотели, които приемат младежи, избрали България заради достъпният алкохол, каза Елена Иванова, председател на Управителния съвет на Съюза на собствениците – Слънчев бряг по време на среща в курортния комплекс с консула на Великобритания у нас Джон О Шонеси. "
Аааа, не, на мен нашият климат не ми пречи изобщо да си пия като ми се пие. И ето какво им написах:
"
24.
Елтимир
(анонимен) 29 юли 2013,
12:45 отговори

А Мъглявината Андромеда не ли им е виновна? Отдавна не бях се смял така. Като ходих в Русия, си пиех наравно с руснаците и нищо ми нямаше. Само веднъж един двуметров руснак ме надпи. Ама нямаше скандали, нямаше щуротии. И на сутринта се чувствах добре. А тук климатът изобщо не ми пречи като реша да си пийна.
Има обаче нещо друго. Нали точно разни евреи, англичани и всякаква долна измет ни заставят да не закачаме мангалите гнусни, които правят алкохол менте. Аз си пия домашно вино и се чувствам отлично от него. Англичаните като търсят евтино, си го намират. "Царкировка" и си труп. Сега да искат сметка от мангустите, а не от нашия климат. Като не им харесва климата ни, да не идват тук.

26.
Елтимир
(анонимен) 29 юли 2013,
13:01 отговори

По-ненормално изказване не бях чел. И то от дипломат. Британски при това, с претенции за култура. На мен не ми хареса климата на Меркурий. Много беше горещо. И вече не ходя там, даже бирата не помагаше да се спася от жегата. На Плутон пък ми беше много студено. И водката не ме оправи. Там също вече не ходя.
Абе, тея ненормалници да не вземат да ни съдят, че ни е лош климата? От тях всичко очаквам. Ама забравят когато българските цигани им изядоха кралските лебеди от езерото край някакъв замък. Все България е на мушката. Бах ги в англичаните гадни, мръсни и пияни!"
Но има и нещо сериозно. Тези типове нещо са озверели и са се паникьосали. Иначе тая пропагандна атака срещу нас не мога да си я обясня.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.7.2013, 12:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Има обаче нещо много по-сериозно, което трябва да ни е за поука.
Англичаните навремето тръгнаха да завладяват целия свят. И се измесиха с всякакви народи и раси. Има обаче един закон. Първото поколение мелези вземат най-добрите черти на своите родители. Следващите поколения вървят към много бърза деградация, към израждане. А да не забравяме, че азиатците не издържат на алкохол. Японското саке, например не е по-силно от от нашето вино. Китайците изобщо не могат да пият и затова пушат опиум. Араби и негри също ги няма в пиенето. Та англичаните да се сърдят на своята колониална политика, а не българския климат. Онези, които са останали чисти в генетично отношение нямат проблеми. Ама мелезите имат. Значи в нашите кръчми трябва да бъде забранено да се дава алкохол на англичани и всякакви мелези.


--------------------
PM
Top
balh
Публикувано на: 29.7.2013, 14:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 82
Участник # 4 823
Дата на регистрация: 1-October 12



Не знам как мислите вие , но според мен трябва въобще да се премахне тази простотия наречена "туризъм" . Това си е чист "содом и гомор" в съвременна концепция . Не говоря само за голотията , простотията , алкохолизма и проституцията . Проблем е и самия тип "почивка" там . Един от смъртните грехове е именно ленност . Не толкова физическата , защото човек винаги има нужда от физическа отмора , но колкото мисловната ! Такова отпускане , такова "безтегловно реене" , че човек спира да бъде мислещо същество и се превръща просто в консумиращо добиче , без никакво себеусещане за "Аз" . Да не говорим , че "на морето" посредством извикването на тези долни животински страсти се достига до момент на пълна нечовешка разюзданост . То точно това е целта , да се превърнат хората в свръх консумиращи без морал , без задръжки . Чиста проба диви животни с изострени желания за храна и секс и абсолютно нищо друго в главите им . Оттам вече се появява и смесването на отделните раси . Всеки знае историите за "гларусите" , но скоро според мен като тръгнат по курортите и разни черни като смола негри или кафеникави араби само по бански , като хубаво им се очертаят "слабините" чрез впитите бански , пък и като си развартят дебелите портфейли и ето ви шоу ! Колко поддали се на именно тези нисши страсти млади български (уж) момичета ще тръгнат след тях . Ето ви "сивата" раса , която чифутите мечтаят да създадът ! Гнусотия за която единствената дума е "содом и гомор".
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 29.7.2013, 15:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Нещо ме изби на спомени. Един участник тук може да потвърди, че е истина. Та на брега на Персийския залив виждах как спират огромните джипове. Арабките с дълги рокли слизаха и се гмуркаха в морето. Мъжете стояха отстрани. Всеки има нужда да се потопи в морето. После жените се качваха на джиповете и хората си заминаваха.
Друга случка. Веднъж гледам един циганин, индус да влиза в Залива с панталон и с риза с дълъг ръкав. Питам българина:
- Абе, тоя да не е луд?
Отговаря ми:
- Погледни вдясно.
Нищо особено. Едно русо момиче по бански се пече на плажа.
- Я виж какво има зад нас.
А зад нас четирима униформени полицаи.
- Ако тоя се приближи на по-малко от 10 метра от нея, ще го арестуват, ще го набият, а може и малко да го пообидят.
- Добре, де, аз преди малко минах на два метра от нея и никой нищо не ми направи.
- Ама ти търсеше миди и раковини и те са преценили. Ти все пак си европеец.
Вярно си търсех миди и раковини. Там брегът е доста гол, няма го тоя живот като в Черно море. И трябваше да мина стотици метри, за да си намеря нещо за спомен. Не ме закачиха. Ама похотливостта се наказва жестоко. Та ще се окаже, че моралът е в основата на всичко.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020